Посуха оголила дно на деяких ділянках Дністра: дослідники Хотинщини виявили камінь з християнськими і масонськими символами

Цьогорічна посуха у Європі б’є всі попередні температурні рекорди, її вже називають найсильнішою за 500 років. У Нідерландах, Німеччині та Чехії знову видно так звані “голодні камені” на деяких ділянках річок, де рівень води через посуху опустився до наднизьких показників. “Плач, коли бачиш мене” – це можна прочитати на висохлому камені в річці Ельбі.

На фото «голодний камінь” у Рейні біля німецького міста Вормс. Найдавніший напис датується 1857 роком. Пізніше дописали 1947 і 1959 роки.

Посуха оголила дно й на деяких ділянках Дністра.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Національний природний парк “Хотинський”, інспектор цього парку Альберт Сливка виявив ось таку знахідку (фото), яка раніше була захована під товщою води Дністровського водосховища.

Ймовірно це кладовище, бо поряд з хрестами видніються й людські кістки та черепи. На хресті чітко видно символ око в трикутнику, напевно, Всевидяче око – один із символів християнства. В свій час такий символ собі запозичили масони, які вважали Всевидяче око (Промениста Дельта) знаком просвіти або принципу свідомості.

Всевидяче око можна побачити й на американському доларі. Ще раніше символ прийшов до нас зі стародавнього Єгипту. Око у них вважалося атрибутом Великого Гора – могутнього і грізного бога.

А це (фото нижче) – берег Дністра біля затопленого села Лоївці, Новоушівський район з боку Хмельниччини.

Берег Дністра біля затопленого села Лоївці, Новоушівський район з боку Хмельниччини. Фото Сергія Шпаковського

Таємницю знайденого поховання будуть вивчати археологи та історики, яким повідомлено про незвичайну знахідку, – йдеться у дописі Хотинського національного парку.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ