Місто без води: чернівецькі комунальники розповіли у чому складність нинішнього прориву водогону і як вирішують проблему

Триває плановий ремонт ділянки центрального водогону. Роботи затягнулися, оскільки під час ремонту виявили ще одну проблему – корозія порушила герметичність труби. Що не дивно, зважаючи на значну зношеність мережі. Тож, аби двічі не повертатися на одне і те ж місце, вирішили розв’язати наявні проблеми за один раз.

Чернівецькі комунальники розповіли у чому складність нинішнього прориву водогону і як вирішують проблему

Через це все ж будемо змушені відключити частину міста від води, але зробимо це на ніч, мінімізуючи незручності для містян. Ви спитаєте, чому о 20, а не о 22 чи 23? Бо висока каламутність Прута після злив не дозволила нам добрати необхідну кількість води. – повідомляє КП “Чернівціводоканал” на своїй сторінці у Фейсбук.

Що дасть цей ремонт? Не повірите, економію у дві тисячі м3 води на місяць. Саме таких втрат зазнавало підприємство через корозію цієї ділянки. Стільки води орієнтовно за місяць споживає 200 квартир.

Крім цього, комунальники вирішили скористатися обмеженням водопостачання по-максимуму. “Поки не буде води через ремонт водогону, ліквідуємо аварійний прорив на Роші. І жодних вам зайвих відключень. Намагаємось покінчити з роботою в режимі авральних аварійних ремонтів і перейти до планової”, йдеться у повідомленні.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ