Повернувся з Берліна захищати Україну: у боях загинув буковинець Василь Прокопоє

Буковина втратила ще одного Героя. У боях за Україну загинув мешканець села Великий Кучурів, 48-річний Василь Прокопоє.

Про це на своїй фб-сторінці повідомляє голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук, пише molbuk.ua

“Повідомляємо вас про непоправну втрату жителя села Великий Кучурів, 48-річного військового Василя Прокопоє. Він загинув у бою, як справжній Герой та козак.

Василь у перші дні повномасштабного вторгнення окупанта на українську землю перебував у Берліні. Ні хвилини не вагаючись, він одразу повернувся в Україну, звернувся до військового комісаріату, щоб долучитися до захисту країни. Був мобілізований та направлений у зону бойових дій…

Його вчинок достойний шани та поваги. Адже він мав інвалідність, тому йому спочатку відмовили. Але Василь Прокопоє наполягав на тому, що здатний долучитися до лав ЗСУ”, – зазначає голова громади.

Він додає, що Василь Прокопоє залишив по собі світлу пам‘ять та безліч достойних вчинків.

“Він був найкращим батьком, чоловіком та сином, хорошим сім’янином. Він наш Герой. Попри вмовляння рідних та близьких, Василь змінив комфортні побутові європейські умови на окопи та землянку, щоби відстояти право на вільне майбутнє українського народу”, – пише Василь Тодеренчук.

Про дату та час зустрічі Героя повідомлять пізніше. Усіх небайдужих просять під час зустрічі долучитися до “живого” ланцюга та віддати шану бійцеві.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ