Землі лісового фонду голова громади незаконно передав у приватну власність
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури начальнику відділу однієї з сільських рад Чернівецького району повідомлено про підозру у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).
За даними слідства, посадовець підготував документи для прийняття сесією рішення щодо передачі трьох земельних ділянок площею 1 га у власність фізичній особі, не перевіривши їх належність до земель комунальної власності. Відповідно, сесія прийняла позитивне рішення, однак, як з’ясувалось – незаконне, адже вказана земля відноситься до лісового фонду та не підлягає передачі у приватну власність.