Роль Буковини у сприйнятті України: У Чернівцях відбудеться дискусія з істориком Ярославом Грицаком та письменником Олександром Бойченком

У Чернівцях 8 вересня відбудеться дискусія між істориком Ярославом Грицаком та письменником Олександром Бойченком про роль Буковини в сприйнятті України як центральноєвропейської держави та історичні паралелі з подіями у сусідніх країнах.

Про це йдеться на сторінці події у Facebook, пише Суспільне.

Письменник Олександр Бойченко. Фото: Шпальта

Під час дискусії обговорять, на яких цінностях має базуватися Центральна Європа та що має зробити Україна, аби стати “своєю” в регіоні. Також відбудеться обговорення книги Ярослава Грицака “Подолати минуле: глобальна історія України”.

Захід відбудеться у медіацентрі Belle Vue. Початок о 18:00. Вхід вільний, але кількість місць обмежена. У разі повітряної тривоги дискусію призупинять, повідомили організатори.

Нагадаємо, Ярослав Грицак – український історик та публіцист, професор Українського католицького університету. Спеціалізується на історії країн Центрально-Східної Європи. Є автором книг “Нарис Історії України”, “Страсті за націоналізмом”, “Подолати минуле: глобальна історія України”.

Олександр Бойченко – відомий письменник з Чернівців, літературний критик, перекладач, есеїст, колумніст.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ