Може перевозити до шести осіб та має високу прохідність: буковинці для ЗСУ передали 30 удосконалених багі

На потреби бійцям Збройних сил України, які відчайдушно продовжують захищати землю від російських окупантів, передали велику партію багі “VOLS”.

Зазначається, що всього ЗСУ отримали 30 подібних транспортних засобів.

Як повідомляє “Мілітарний”, нещодавно було передано 30-й легкий автомобіль для українських військових, який отримав назву “Рибачок”.

Баггі “VOLS”, який отримав назву “Рибачок”. Серпень 2022. Україна. Фото: Володимир Садик

Спеціальний мобільний транспортний засіб високої прохідності “VOLS” створений українським підприємцем з Буковини Володимиром Садиком. Військові потребували швидких та маневрових транспортних засобів, що дають змогу вести розвідку та оперативно завдавати ударів по супротивнику, а тому й було ухвалено відповідне рішення розпочати виробництво цих багі.

Багі збирають із запчастин до автомобілів ВАЗ, тому він має низьку собівартість, а також є простим в обслуговуванні та ремонті. Заявлено, що головною перевагою “VOLS” для ЗСУ, порівняно з закордонними аналогами, є низька вартість – $5 000 – та простота обслуговування і ремонту.

Сергій Притула та баггі “VOLS”. Серпень 2022. Україна. Фото: Сергій Притула. Фото: Український мілітарний портал

Щодо характеристик багі “VOLS”, то він має 600 кг повної ваги, здатен перевозити до шести осіб, має об’єм двигуна в 1,6 літрів та потужність у 60 к. с. У нього також збоку є багажні відділення, куди можна класти як зброю чи боєприпаси, так і пораненого солдата.

  • Довжина: 3 300 мм
  • Ширина: 1 850 мм
  • Висота (по даху): 1 400 мм

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ