Група компаній VS Energy: Наші регіональні обленерго будуть готові до зими по максимуму*

Ігор Судак, гендиректор компанії «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», яка керує «Чернівціобленерго», розповів в інтерв’ю виданню DSNews як обленерго готується до зимового періоду.

«Розуміючи, що цієї зими слід очікувати збільшення електроспоживання на побутові потреби споживачів, наші компанії з підвищеною увагою підходять до питань забезпечення готовності розподільної мережі та резервів, – наголосив Ігор Судак.

Наразі обленерго мають обов’язковий план підготовки підприємств до зими, який триває багато місяців, і працюють відповідно до нього.

«Здійснюється постійний моніторинг технічного стану електромереж, проводиться уточнення обсягів робіт для готовності експлуатації енергооб’єктів в умовах підвищення струмових навантажень та зниження температури навколишнього середовища», – зазначив гендиректор «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Кожне обленерго проводить і додаткові види робіт, аби до зими бути максимально готовими. «Наприклад, ми почали закуповувати нові машини для оперативно-виїзних бригад. Також закуповуємо матеріали та обладнання для поповнення аварійного запасу», – розповідає Ігор Судак і наголошує: «Нинішнього року згідно з рекомендаціями міністерства ми збільшуємо рівень цих запасів, аби підстрахуватися на всі випадки. Зараз вся ця робота ведеться ще активніше, ніж у мирний час».

Компанія «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» об’єднує в єдиній системі управління п’ять енергорозподільчих підприємств-операторів систем розподілу (“Херсонобленерго”, “Житомиробленерго”, “Кіровоградобленерго”, “Чернівціобленерго”, “Рівнеобленерго”). На підприємствах під управлінням компанії працює понад 11 тис. працівників.

З 2014 року акціонерами “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна” є громадяни Євросоюзу Валтс Вігантс (Латвія), Віліс Дамбінс (Латвія), Артурс Альтбергс (Латвія), Олег Сізерман (Німеччина), Марина Ярославська (Німеччина).

* на правах реклами

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ