Українські захисники продовжують контрнаступ на півдні. Сьогодні стало відомо про звільнення села Нововознесенське Херсонської області. Відомо, що село знаходиться поблизу Високопілля, яке ЗСУ звільнили вчора пише Главком.
![Українські захисники звільнили ще одне село на Херсонщині (відео) фото 1](https://glavcom.ua/img/forall/u/187/59/%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%B5/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82.jpg)
Нагадаємо, українські захисники пішли в контрнаступ на півдні України. Російські окупанти відмовляються йти в наступ на території Херсонської області. Вони окопалися і відчувають себе у відносній безпеці серед залізобетонних конструкцій. А останні прицільні удари ЗСУ в області ще сильніше знизили моральний дух ворога. Про це заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони «Південь» Наталія Гуменюк.
«ЗСУ розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України», – заявила Гуменюк.
Також Гуменюк повідомила, що російські окупанти відмовляються йти в наступ на території Херсонської області. Вони окопалися і відчувають себе у відносній безпеці серед залізобетонних конструкцій. А останні прицільні удари ЗСУ в області ще сильніше знизили моральний дух ворога.
«Ті вісім потужних ударів нанесені не тільки по вогневих позиціях ворога, а й по моральному стану. Ворог деморалізований, розгублений. Складно йому збирати сили для майбутніх маневрів. Він, окопавшись і відчувши більш-менш захищений стан серед залізобетонних конструкцій, не хоче підніматися в атаку», – зазначила керівниця прессцентру Гуменюк.
Під Херсоном ЗСУ вже прорвали першу лінію оборони окупантів.