Українські захисники звільнили ще одне село на Херсонщині

Українські захисники продовжують контрнаступ на півдні. Сьогодні стало відомо про звільнення села Нововознесенське Херсонської області. Відомо, що село знаходиться поблизу Високопілля, яке ЗСУ звільнили вчора пише Главком.

Українські захисники звільнили ще одне село на Херсонщині (відео) фото 1

Нагадаємо, українські захисники пішли в контрнаступ на півдні України. Російські окупанти відмовляються йти в наступ на території Херсонської області. Вони окопалися і відчувають себе у відносній безпеці серед залізобетонних конструкцій. А останні прицільні удари ЗСУ в області ще сильніше знизили моральний дух ворога. Про це заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони «Південь» Наталія Гуменюк.

«ЗСУ розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України», – заявила Гуменюк.

Також Гуменюк повідомила, що російські окупанти відмовляються йти в наступ на території Херсонської області. Вони окопалися і відчувають себе у відносній безпеці серед залізобетонних конструкцій. А останні прицільні удари ЗСУ в області ще сильніше знизили моральний дух ворога.

«Ті вісім потужних ударів нанесені не тільки по вогневих позиціях ворога, а й по моральному стану. Ворог деморалізований, розгублений. Складно йому збирати сили для майбутніх маневрів. Він, окопавшись і відчувши більш-менш захищений стан серед залізобетонних конструкцій, не хоче підніматися в атаку», – зазначила керівниця прессцентру Гуменюк.

Під Херсоном ЗСУ вже прорвали першу лінію оборони окупантів.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ