У Чернівцях депутатка облради Світлана Постевка, обрана від ОПЗЖ, хоче скласти повноваження

Депутатка Чернівецької облради Світлана Постевка подала заяву про дострокове складання повноважень. Її обрали від партії “Опозиційна платформа — За життя”, яка нині заборонена. За рішення про припинення повноважень депутати мають голосувати на черговій сесії.

Про це йдеться у проєкті рішення на сайті облради, пише Суспільне.

У коментарі Суспільному Постевка повідомила, що вирішила скласти повноваження через позицію партії та її лідерів.

“У зв’язку з агресією російської федерації проти України я не можу бути осторонь подій та знаходитися в партії. Наразі не до політики. Хочу зосередитися на гуманітарній допомозі та переселенцях. Хоч у нашій партії є хороші люди, які допомагають переселенцям, я ухвалила таке рішення”, – розповіла Постевка.

Для дострокового складання повноважень депутатки за рішення мають проголосувати 33 обранці.

У Чернівецькій обласній виборчій комісії Суспільному повідомили, що заміни депутатки не буде, оскільки кандидата на заміну має подати партія, а вона нині заборонена в Україні. У разі складання повноважень Світланою Постевкою, в обласній раді зменшиться склад на одного депутата. Це не вплине на роботу ради, пояснив голова комісії Микола Каспрук.

  • Світлана Постевка стала депутаткою у грудні 2020 року. Її обрали на чергових місцевих виборах за списком партії “Опозиційна платформа – За життя”. Наразі вона є позафракційною.
  • У квітні 2022 року фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності. Вона налічувала шість депутатів та була однією з найменших. Депутати, які були членами фракції, продовжили роботу як позафракційні.
  • У червні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність партії “Опозиційна платформа – За життя”. Все майно, кошти та інші активи цієї партії суд постановив передати у власність держави. Це стосується й обласних, міських і районних організацій партії.
Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ