Померла Королева Єлизавета II – Букінгемський палац

Королева Єлизавета II, монарх Великої Британії, що найдовше керувала країною, померла в Балморалі у віці 96 років після 70 років правління.

Її сім’я зібралася в її шотландському маєтку після того, як у четвер зросла стурбованість щодо її здоров’я, пише ВВС.

Королева зійшла на трон у 1952 році і стала свідком величезних соціальних змін.

BBC повідомляло, що всі діти Єлизавети II вже або перебувають в замку Балморал в Шотландії, або прямують туди. У королеви четверо дітей, вісім онуків і 12 правнуків.

Раніше цього ж дня лікарі Єлизавети II заявляли, що стурбовані станом її здоров’я. У зв’язку з цим вони рекомендували королеві залишатись під медичним наглядом. «Після подальшого обстеження сьогодні вранці лікарі королеви стурбовані станом здоров’я Її Величності та рекомендували їй залишатися під медичним наглядом», – зазначалося у повідомленні. Водночас у дописі повідомлялось, що Єлизавета як і раніше «почувається комфортно» та нині перебуває у своїй резиденції Балморал. За даними британських ЗМІ, до неї у резиденцію приїхали син Єлизавети принц Чарльз і онук принц Вільям.

Наступним монархом Великої Британії стане її старший син – 73-річний принц Чарльз. Його дружина, 75-річна Камілла, стане королевою-консортом (це означає, що дружина короля має рівний із ним соціальний статус і має жіночий еквівалент його монархічного титулу).

Старший син Єлизавети ІІ правитиме під ім’ям Карл ІІІ, інформує ВВС.

Очікується, що офіційна церемонія проголошення пройде впродовж 24 годин у Сент-Джеймському палаці, офіційній резиденції суверена.

НАЖИВО

Сотні людей прийшли до Букінгемського палацу в Лондоні

Вони плачуть та покладають квіти до огорожі.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ