TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

На Буковині за держраду судитимуть жителя Одещини, який присягнув на вірність "ДНР"

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно жителя Одещини за фактом державної зради та участі в терористичній організації (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, з лютого 2022 року, громадянин України співпрацював з державою-агресором та терористичною організацією «ДНР», а також сприяв у проведенні підривної та терористичної діяльності. Через соціальні мережі поширював проросійську ідеологію, звеличував РФ, підтримував збройну агресію окупантів проти України. Також чоловік налагодив контакти з керівником так званої «ДНР» та «Міністерством внутрішніх справ» вказаної терористичної організації.

Перебуваючи на підконтрольній Україні території збирав для ворога інформацію відносно підрозділів Збройних Сил України, які розміщувались на території Одеської області.

Громадянина затримано у Запорізькій області, 08 липня 2022 року, при спробі виїхати на тимчасову окуповану територію для складання присяги на вірність «ДНР» та подальшої участі в діяльності вказаної терористичної організації.

Наразі обвинувачений утримується під вартою.

Досудове розслідування у провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ