Мобілізація на Буковині: у військкоматі розповіли, кого в основному зараз призивають і де вручають повістки

У Чернівецькій області заходи мобілізації виконуються у визначених обсягах та в терміни відповідно до завдань вищого штабу, без зривів.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомили у пресслужбі Чернівецького обласного ТЦК та СП.

Зараз здебільшого мобілізують військовозобов’язаних, які мають затребувані військово-облікові спеціальності, зазначають у військкоматі.

“Водночас здійснюється відбір та направлення для підготовки в навчальних центрах тих військовозобов’язаних, які не проходили військової служби. Після належної підготовки та забезпечення всім необхідним військовослужбовець може бути направлений для виконання завдань у складі тих чи інших військових частин”, – додають у ТЦК та СП.

Також зауважують, що мобілізація безпосередньо залежить від потреб у доукомплектуванні військових частин.

Раніше у пресслужбі ТЦК та СП розповіли, чи працівники військкомату продовжують вручати повістки у громадських місцях.


Працівники військкоматів на Буковині продовжують вручати повістки військовозобов’язаним по всій території області, у тому числі й у громадських місцях.

Про це molbuk.ua розповіли у пресслужбі Чернівецького обласного ТЦК та СП.

Змушені це робити тому, що не всі стають на облік у військкоматі, хоча повинні, пояснюють у пресслужбі.

“З тих причин, що деякі військовозобов’язані неналежним чином ставляться до своїх обов’язків, а саме, не звертаються до територіальних центрів комплектування, щоб уточнити облікові дані, а переселенці – щоб стати на тимчасовий облік, заходи з оповіщення продовжуються, зокрема, і в громадських місцях”, – зазначають у пресслужбі військкомату.

Тут наголошують, що всі військовозобов’язані громадяни віком від 18 до 60 років на час дії воєнного стану обов’язково повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам спільних патрулів документи, що посвідчують особу. А також- військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного).

“У законі не визначено переліку місць, де дозволено чи заборонено вручати повістки”, – наголошують у пресслужбі ТЦК та СП.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ