Буковина прощається із військовим Іваном Іпатієм, який загинув на Донеччині

Іван брав участь в АТО у 2014 році. Після повномасштабного вторгнення пішов добровольцем.

Фото Дмитра Іпатія

Буковина прощається із військовим Іваном Іпатієм, який загинув на російсько-українській війні. Чоловіку було 32 роки. Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.

Буковинець загинув 21 вересня поблизу населеного пункту Шахтарське Волноваського району Донецької області. Він служив у військовій частині А7107.

«Це біль, яку нашій сім’ї ніколи раніше ще не доводилось переживати. Він був найкращим братом, сином, другом, батьком, чоловіком. Він був людиною твердого і непохитного рішення, і останнім його рішенням було — це Україна! Вільна, чиста, мирна — для його дітей і для кожного з нас», — написав брат загиблого військового у Facebook.

Родом Іван Юрійович з села Лукавці Чернівецької області, але проживав з сім’єю на Київщині в селі Карапиші. У чоловіка залишилось двоє дітей.

У Асоціації ветеранів «За Україну. За її волю» розповіли, що Івана мобілізували ще у 2014 році. Він брав участь у бойових зіткненнях з росіянами у місті Щастя, в районі Донецького аеропорту.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Іван долучився до добровольчого формування Миронівської територіальної громади.

 

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ