«Почати деокупацію Донецька і не лише». Що ЗСУ мають зробити протягом місяця, доки мобілізовані росіяни не з’явилися на фронті – НВ

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в ефірі Радіо НВ розповів, як мають просунутися Збройні сили України на фронті в найближчий місяць, доки на війні не з’явилися перші російські мобілізовані.

«Для нас найоптимальніший варіант — це зменшити ширину фронту там, де це можливо. Один із варіантів — вихід на Мелітополь та Бердянськ, ширину південного фронту, запорізького, за 10−150 км краще зменшити. На херсонському фронті, на правому березі, там і так ширина фронту 50 км. Ми її всю прострілюємо», — переконаний Світан в інтерв’ю НВ.

Також експерт вважає, що ЗСУ треба просуватися на донецькому напрямі: «Можна і, напевно, обов’язково треба за місяць-півтора зайти до Донецька та розпочати його деокупацію. Тоді набагато складніше буде росіянам спрогнозувати подальші дії щодо розташування військ за Донецьком у бік Росії».

Є сенс, на думку Світана, звільняти невдовзі й Лисичанськ Луганської області.

«А далі у нас нічого критичного по фронту вже не буде, тому що воюють не чисельністю вже у XXI столітті, воюють технологіями, рівнем підготовки, озброєнням, якого у нас вистачає і за цей час, гадаю, отримаємо ще нового», — підсумував експерт.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ