У Чернівцях територію перед однією із адміністративних будівель розмалювали «переможною вишиванкою»

День міста попереду, а Чернівці вже розпочали отримувати подарунки. Відтепер місто прикрашає Переможна вишиванка. Її створили на бетонних плитах перед будівлею, де розташований департамент соціальної політики чернівецької міської ради.

«З такою ініціативою – створити Переможну вишиванку до нас звернувся Чернівецький політехнічний коледж. Звісно, ми одразу погодились. Адже впевнена, що спільно ми зробимо більше для Чернівців та для України», – сказала директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе.

Фото: Департамент соціальної політики Чернівецької міськради

Орнамент намалювала молодь спільно із управлінням у справах сім’ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради. А саме понад 30 людей. Дизайн орнаменту розробили у політехнічному коледжі. Частину фарби для цього надав «Чернівецький хімзавод», а частину благодійники. Водночас жодної копійки з міського бюджету для цього не витратили.

Фото: Департамент соціальної політики Чернівецької міськради
Фото: Департамент соціальної політики Чернівецької міськради

Ініціатори заходу сподіваються, що таку ініціативу підхоплять й інші установи й організації. І що таких символічних візерунків, які наповнені патріотизмом та вірою в перемогу, більшатиме у Чернівцях.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ