Чернівецька область – одна із найпопулярніших для релокації підприємств

Міністерство економіки України продовжує програму «Релокація бізнесу» – скористатися нею може будь-який бізнес, незалежно від розміру. Для цього потрібно залишити заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale. Після опрацювання заявки, бізнесу запропонують комплексний пакет державної підтримки.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, інформує Урядовий портал, який цитує Чернівецька ОВА.

«Від початку дії програми зареєстровано вже 1846 заявок, 745 підприємств вже переїхали у більш безпечні регіони, 558 – відновили роботу на нових місцях. Для 286 підприємств зараз здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування», – зазначила Тетяна Бережна.

Найбільше бізнесів релокувалися з Харківської області – 193 підприємства, Київської – 180, Донецької – 106, Дніпропетровської – 27, Запорізької області – 26.

Найчастіше підприємства переїжджають до Львівської області (25%), Закарпатської (16%), Чернівецької (11%), Тернопільської (8%), Дніпропетровської (7%) та Івано-Франківської (7%).

Допомога від держави полягає у підборі місця розташування для бізнесу на безпечній території, допомозі з перевезенням на нову локацію, сприянні в розселенні працівників та пошуку нових співробітників, підтримці у відновленні логістики, закупівлі сировини та пошуку ринків збуту.

Також спостерігається тенденція повернення бізнесів на попередні місця роботи. Так, 609 підприємств відмовилися від раніше поданих заявок на релокацію, а 37 підприємств повернулися на попереднє місце провадження діяльності.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ