В ОП пояснили, від чого залежатиме мобілізація в Україні

Україна, на відміну від Росії, не збирається “відправляти на поле бою масу непідготовленого резерву

Питання додаткової мобілізації в Україні залежить від ситуації на фронті та від ефекту мобілізації в Росії. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, пише Кореспондент із посиланням на видання Українська правда.

Він упевнений, що “математику війни ми набагато краще розуміємо, ніж наші опоненти”.

“Тому практично з перших днів активно формували свої резерви, структурували через ТРО свої кадрові можливості, активно домовлялися про тренінгові центри в тому числі з нашими партнерами. Але війна – це, очевидно, незмінний процес уточнень, оперативно-тактичних конфігурацій, додаткових логістичних дій”, – пояснив радник.


За його словами, Україна, на відміну від Росії, не збирається “відправляти на поле бою масу непідготовленого резерву, щоб показати кількість”. Він зазначає, що “набагато важливіше мати якісно підготовлених спеців”.

“Бо це війна не стрілецького типу, а важкої артилерії, складної техніки, спеціального програмного забезпечення”, – додав Подоляк.
Крім того, Україна відстежує, як процес мобілізації триває у Росії, додав радник.


“Що і як вони там збирають. Яку кількість відправлять на передній край. Як ця маса себе проявить. І саме від цього залежатимуть наші корективи, якщо вони будуть потрібні…”, – пояснив він.


Представник ОП резюмував, що в умовах сучасної війни варто “робити ставку на підготовку саме якісних фахівців”.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ