Чернівецька облрада присвоїла двом військовим звання "Почесний громадянин Буковини"

Депутати Чернівецької обласної ради підтримали рішення посмертно відзначити українського захисника, поета Сергія Баламутовського (Скальда) та гранатометницю, яка продовжує боронити Україну, Павліну Николаєвич.

Нагадаємо, що чернівчанин Сергій Скальд загинув під час оборони «Азовсталі». На фронт він потрапив добровольцем ще у 2014 році, де брав участь у розвідницьких операціях. З перших днів повномасштабного російського вторгнення захищав столицю. А коли формували групу добровольців, яка їхала у Маріуполь,

Чернівчанин Сергій Скальд загинув під час оборони «Азовсталі»

Сергій Скальд долучився до Героїв. Він є автором поетичних збірок «Навиліт. Рими калібру 5,45» та «Інший», співавтором збірки націоналістичної поезії «Голос крові».

Павліна Николаєвич народилася у селі Просикуряни Сучевенської громади. У 20 років підписала контракт із Збройними силами України і поїхала на Донбас. Нині вона командир гранатометного відділення 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Військова допомагала зупиняти ворога на Луганщині. Вивела групу з оточення, зберігши життя побратимів.

Павліна Николаєвич і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний
Павліна Николаєвич отримує з рук президента відзнаку “Хрест бойових заслуг”. Фото: Офіс президента

Крім того, під час сесії депутати обласної ради підтримали клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Верховної Ради України Василя Карпа, кандидата історичних наук, заступника декана Факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ