Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк каже, що трофейний танк, який у квітні привезли бійці Буковинської тероборони з поля бою залишатиметься в області і використовється у навчаннях.
Про це очільник Буковини заявив в ексклюзивному інтерв’ю Суспільному. Ось що він відповів:
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/24ccf2c0ae75b122e0ad26147df8c936.jpg)
— В квітні ТРО привезла в Чернівці трофейний танк. Чи знаєте, що наразі з ним?
— Мене проінформували. Вважаю, що це хороший випадок, якщо наші хлопці забрали той танк, привезли сюди та відремонтували. Він використовується за призначенням.
— Тобто, його віддали в зону бойових дій?
— Ні, він використовується за трохи іншим призначенням.
— Танк на Буковині зараз?
— Він використовується в навчаннях…