У Чернівцях убили 22-річну поліцейську. Що про неї відомо?

Екіпаж Таїсії Татарин та Олександра Гуцула прибув на виклик про розбещення неповнолітніх

В Управлінні патрульної поліції Чернівецької області розповіли про патрульну, яка загинула від пострілу напаника на вулиці Воробкевича. 
 

“​У Чернівцях під час виконання службових обов’язків загинула наша колега, 22-річна патрульна, молодша лейтенантка поліції Таїсія Татарин Сьогодні вранці вона одягла форму, отримала зброю та пішла захищати спокій рідного міста. На жаль, ця зміна стала останньою зміною в її житті… Екіпаж Таїсії Татарин та Олександра Гуцула прибув на виклик про розбещення неповнолітніх. Заявниця повідомила, що біля школи невідомий чоловік показує статеві органи дітям. Патрульні розшукали громадянина, виявилось, що чоловік мав з собою зброю та раптово здійснив ряд пострілу по інспекторах. Поліцейська отримала смертельне вогнепальне поранення, її напарника шпиталізували, наразі йому надається вся необхідна медична допомога”, – йдеться у повідомленні патрульної поліції.

 
Відомо, що дівчина прийшла у лави патрульної поліції в серпні 2020-го. Вона була принциповою та чуйною колегою, яка вірно та самовіддано служила Батьківщині та українському народу
 

“Таїсія прийшла у лави патрульної поліції в серпні 2020-го, щоб служити та захищати. У пам’яті всіх, хто її знав і працював разом з нею, Таїсія назавжди залишиться принциповою та чуйною колегою, яка вірно та самовіддано служила Батьківщині та українському народу. Ми висловлюємо наші найглибші співчуття рідним, близьким, друзям, колегам Таїсії. Це непоправна втрата для всієї нашої поліцейської родини. Щодня ми заступаємо на зміну і не знаємо, чи повернемося додому, чи обіймемо рідних. Чи не стане вона останньою. У нашій країні триває війна, і поки наші захисники та колеги боряться на фронті, ми продовжуємо боротьбу з внутрішніми ворогами — злочинцями. Однак інколи цей ворог забирає найцінніше — життя. Пошуки злочинця тривають і він понесе відповідальність за всією суворістю закону”, – зазначено у повідомленні.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ