У Чернівцях не відбувається жодного страйку водіїв тролейбусів – в ЧТУ спростовують чутки

У Чернівцях не відбувається жодного страйку водіїв тролейбусів. Усі працівники на місці і виконують свою роботу у звичному режимі.

Про це molbuk.ua повідомили у пресслужбі Чернівецького тролейбусного управління, коментуючи інформацію, яка поширилася у деяких місцевих ЗМІ та пабліках, буцімто водії тролейбусів відмовляються виходити на лінію без кондукторів.

“Усі водії на рейси виїжджають. Усі водії працюють, і до звільнення кондукторів усі готувалися вже давно. Був перехідний період. Жодного негативу з боку чесних та добропорядних водіїв не спостерігалося та не спостерігається. А щодо недобропорядних, яких ми можемо бачити в деяких відеосюжетах, – то це вже на їхній відповідальності. Двоє водіїв, які ведуть таку свою політику вже роками, не складають для інших водіїв ані авторитету, ні загрози”, – зазначили в ЧТУ.

Також у пресслужбі наголосили, що у пасажирів є великий вибір варіантів оплати проїзду, і не потрібно для цього відволікати водіїв.

“Окремо хочеться проговорити момент стосовно обілечення пасажирів. Особи, які не мають поки що можливості електронно розрахуватися, готівкою зможуть сплатити проїзд у водія до 1 грудня. Від грудня – тільки електронні способи оплати, електронний квиток.

Також наразі можна оплатити через QR-коди в тролейбусах і автобусах, Приват24 на сайті Easy Pay, через карточку, приклавши її до валідатора. За тиждень ми очікуємо на суттєве збільшення кількості валідаторів, тому людям буде ще простіше оплачувати цим способом.

Окрім того, можна придбати квиток у терміналах City24, IBox, Easy Pay. Вони є у кожному магазині, біля кожної зупинки. Тобто їх всюди є достатньо. Поклав готівку, придбав квиточок, який тримаєш при собі, коли їдеш, і можеш пред’явити контролеру, який перевіряє.

Тобто це неправда, що тепер водії зобов’язані і їхати, і обілечувати людей. У людей є багато альтернативних способів оплати, а незабаром ще з’являться транспортні карти, які будуть реалізовуватися для всіх категорій населення”, – зазначили у пресслужбі ЧТУ.

Раніше телеканал Чернівецький промінь повідомив, що водії тролейбусів Чернівецького тролейбусного управління другий день поспіль відмовляються виходити на рейс без кондукторів. Учора, в неділю, після відмови працівників, керівництво підприємства викликало поліцію.

Що відомо:

Раніше повідомлялося, що проїзд у тролейбусах із 1 жовтня подорожчав із 5 гривень до 10 грн. Причому така вартість буде незалежно від форми оплати проїзду, тобто і при оплаті готівкою, і при оплаті безготівково. Досі при розрахунку карткою вартість проїзду становила 4 гривні, щоб заохотити пасажирів розраховуватися безготівково.

Згідно з рішенням виконкому, студенти сплачуватимуть половину вартості проїзду – 5 гривень. Для учнів проїзд буде безкоштовним. Також зберігаються пільги для пенсіонерів та інших категорій громадян.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електричному транспорті складатиме 600 грн.

Як зазначається у рішенні, собівартість проїзду у тролейбусах Чернівців за розрахунками становить 12,25 гривні. Різницю у 2,25 гривні на відшкодування між встановленим та економічно обґрунтованим тарифом буде здійснюватися за рахунок міського бюджету.

Раніше у ЧТУ пояснили, чому суттєво доводиться підвищувати тариф.

Також із 1 жовтня учні їздять безкоштовно, а посади кондуктора не буде. Натомість збільшиться кількість контролерів, які перевіряють оплату за проїзд.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ