лукашенко офіційно підтвердив участь білорусі у війні проти України

Білоруський правитель олександр лукашенко підтвердив участь білорусі у війні проти України. Його цитує держагентство БелТА, пише УНН.

“Щодо нашої участі у “спеціальній військовій операції” в Україні, ми беремо участь там. Ми цього не ховаємо. Але ми нікого не вбиваємо. Ми нікуди не посилаємо своїх військових. Ми не порушуємо своїх зобов’язань”, – сказав лукашенко.

За словами лукашенка, “наша (білорусі – ред.) участь” нібито “у тому, щоб не допустити поширення цього конфлікту на територію білорусі”. І що у білорусі “лікують і кормлять”.

Також він повторив, що “нам немає необхідності оголошувати мобілізацію”, сказавши, що “війни на теренах білорусі немає”.

При цьому лукашенко вказав на “недоліки” мобілізації в рф: “Як тільки в росії оголосили мобілізацію, ми бачимо, які недоліки. Не будемо влазити у суть питання – це справа російської федерації, як проводити мобілізацію”.

Але, зіславшись на це, лукашенко заявив: “Тому через військкомати ми перевіряли і перевірятимемо військовозобов’язаний склад, усіх військовозобов’язаних, які числяться у нас в запасі. Треба в кожному районі без всякого гвалту, без шуму. Те, що я вам і доручав. Закінчиться збиральна кампанія, акуратно треба прикликати в районі людей, переглянути їх наявність та уточнити всі наші матеріали, списки та документи у військкоматах”.

Він також повторив, що “кожен, хто має і може тримати зброю в руках у білорусі, має вміти ним користуватися. Хоча б елементарним”.

“Усе. Жодних інших цілей ми сьогодні не ставимо. А до війни готуємося, тому що всяке може бути”, – додав лукашенко.

Нагадаємо, білоруську територію використовували як плацдарм для початкового наступу росії на Київ зокрема. рф також здійснювала повітряні вильоти та ракетні удари з білорусі.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ