Чернівці в тилу. Місто не має права бути не готовим до зими – перший заступник міського голови Василь Зазуляк

Чернівці в тилу. Місто не має права не бути готовим до зими. Про це на сьогоднішньому виїздному брифінгу заявив перший заступник міського голови Чернівців Зазуляк.

Про готовність чернівецького МіськШЕП до зими розповідають заступник міського голови Василь Зазуляк та директор комунального підприємства Володимир Урсулян.

За його словами, на зиму у місті буде заготовлено 1 тис. 350 тонн солі. Якщо зима за кліматичними показниками буде як у минулому році, то, можливо, “нам вистачить, щоб пройти весь зимовий сезон”. Ймовірно у листопаді відбудеться ще один тендер на закупівлю солі. Загалом, щоб пройти зиму, Черінвцям в сердньому потрібно від 2 до 2,5 тисяч тонн солі. У зв”язку з війною ціна на сіль, у порівнянні з минулорічними тендерами, зросла у шість разів.

Щодо заготовлення піску для виготовлення пішано-сольової суміші, то у залишку є 1250 кубів суміші і зараз оголошується тендер на тисячу кубів піску. Далі будемо дивитися по необіхідності, щоб даремно не витрачати кошти, – додав Володимир Урсулян.

За його словами, центр міста посипатимуть від ожеледі тільки сіллю, щоб він “залишався чистим і не засмічувався піском”.

“Сподіваюся, що після нашої перемоги, ми зможемо якісно обновити техніку МіськШЕПу для того, щоб могли використовувати напрацювання європейських країн, де застосовують спеціальні розчини. Наразі для нас це дуже дорого, тому чекаємо закінчення війни. Звісно, є напрацювання, але ми не можемо сказати, що цього року до початку проходження зимового періоду ми закупимо техніку для МіськШЕПу. У нас були плани по лізингу і, якби не війна, ми за декілька місяців могли отримати в старих цінах техніки на 30 млн. Війна поламала всі плани”, – додав Василь Зазуляк.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ