ФОТОФАКТ
Молилися за мир та перемогу. У Чернівцях відбувся другий Молитовний сніданок. У ньому взяла участь перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
«Молитва – це символ єднання. Вона є найсильнішою зброєю. Наші воїни виборюють перемогу на фронті, а ми в тилу маємо об’єднатися, щоб підтримувати економіку України та допомагати армії», – сказала Альона Атаманюк, яку цитує пресслужба Чернівецької ОВА.
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/9c346b20ebdc03b4162cac81580b6db9.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/258e38f0ea9ae10cbd108f0c44c48359.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/9776debe37be05855866724f39cd9a6e.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/ccc495a73c2b8365dde60291f568bc19.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/244b2934d8af054b1abc287979ed7a67.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/1fe5d93d76011791f6ef5b67e1792a9d.jpg)
На заході були присутні делегації з Румунії та США, представники всіх конфесій, обласної, міської влади і навіть співачка Оксана Білозір. Також Молитовний сніданок відвідали фахівці різних сфер – освіти, медицини, бізнесу тощо.
Все це, звісно, добре, але залишається відкритим питання, чи доречно проводити такий ресторанно-помпезний Молитовний сніданок в час війни? До речі, натхненники дійства (які привезли традицію з Америки) Іван і Артур Мунтяни – дуже комфортно себе почували у залі…