В Україні третина безробітних не може знайти роботу

Станом на серпень 2022 року 70% українців заявили, що фінансово постраждали через повномасштабну війну РФ проти України

Сезонне пожвавлення економіки у вересні активізувало попит на робочу силу, проте суттєвого зростання зайнятості все одно не відбувається. Про це йдеться у макроекономічному та монетарному огляді Нацбанку, пише Кореспондент.
 

“Зростання кількості резюме сповільнилося, тоді як збільшення кількості вакансій тривало. Це може пояснюватися сезонністю”, – йдеться у звіті.


 
При цьому опитування людей, які шукають роботу, свідчать, що більшість із них готові працювати не за фахом та згодні на меншу зарплату у разі складнощів із працевлаштуванням.
 
Частка непрацевлаштованих, за опитуваннями Gradus, залишається практично без змін із травня – близько 34% опитаних. Помірно зростає кількість працюючих за рахунок тих, хто мав робоче місце, але не працював.
 
Втім, частка тих, хто втратив роботу з моменту повномасштабного вторгнення, залишається практично незмінною – близько 30% незайнятих з травня по вересень.
 
Станом на серпень 2022 року 70% українців заявили, що фінансово постраждали через повномасштабну війну РФ проти України, близько 33% втратили роботу, згідно з опитуванням КМІС. Потреба в грошах залишається найбільшою.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ