У повітряний простір Молдови залетіли три російські ракети: МЗС викликало посла Росії

Над Молдовою під час масових ударів окупантів по Україні вранці 10 жовтня помітили три російські ракети. Після цього МЗС країни викликало посла Росії “на килим”.

Спеціалізовані структури Міністерства оборони (МО) Молдови підтвердили, що з 8:33 до 9:02 в небі перебували три повітряні цілі. Як повідомляється на Facebook-сторінці оборонного відомства, ракети рухалися за такими напрямками:

1. м. Чорна – Могилів-Подільськ (Україна) – Рибниця – Сороки – Могилів-Подільськ;

2. Чорна – Воронівка (Україна) – Рибниця – Руді (Сороки);

3. Чорна (Україна) – с. Попенку (Республіка Молдова) – Чинешкуць (Флорешти) – у напрямку України.

“Цілі представляли небезпеку для інфраструктури Республіки Молдова і, зокрема, для цивільних літаків, що літають у повітряному просторі країни”, – підкреслили в МО.

Представники уряду зазначили, що уважно стежать за ситуацією в регіоні й рішуче засуджують атаки російської армії на міста України, які спричинили людські жертви.

“Республіка Молдова вважає цей інцидент надзвичайно серйозним та сумним, і, безсумнівно, таким, який викликає додаткову напруженість. Порушення нашого національного повітряного простору є абсолютно неприпустимим”, – заявили в Кишиневі.

Як ми повідомлялим раніше, рашисти вранці, 10 жовтня, здійснили масштабний пуск ракет, атакувавши одразу декілька областей України. Зокрема, ворог вдарив по об’єктах енергетичної інфраструктури Львівської області, по критичній інфраструктурі на Івано-Франківщині, атакував Житомирщину, Дніпропетровщину, Запоріжжя та інші міста країни. Загалом станом на ранок було пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у восьми регіонах та в Києві.

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців заявив, що ворог прагне посіяти паніку й хаос і хоче знищити українську енергосистему, але у нього нічого не вийде.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ