У Чернівецькій області відновлюють міст на шляху до пункту пропуску "Красноїльск"

У селі Чудей в Чернівецькій області ремонтують міст у межах поточного ремонту дороги державного значення Сторожинець – КПП “Красноїльськ”. Наразі на мості реверсивний рух транспорту.

Про це повідомили на сторінці служби автомобільних доріг у Facebook, пише Суспільне.

Протяжність моста майже 25 метрів. Зараз ремонтують праву частину споруди. Дорожники зняли старе покриття і наносять нову гідроізоляцію. Захисну мембрану також влаштують і на лівому проїзді.

У Чернівецькій області ремонтують міст протяжністю 25 метрів
Фото: Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

Згідно з тендером, вартість ремонту під’їзного шляху становить майже 550 мільйонів гривень. Роботи виконує підрядна організація ТОВ “ШБУ-77”.

Що відомо

  • Дорогу держзначення Сторожинець – КПП “Красноїльськ” почали лагодити торік у межах програми “Велике будівництво”. Через війну в Україні роботи призупинили. Потім поточний середній ремонт відновили, бо автошлях веде до українсько-румунського кордону.
  • У Чернівецькій області готують до відкриття пункт пропуску “Красноїльськ”. Очікують, що він запрацює всередині жовтня.
  • Від початку повномасштабної війни черги з вантажівок до кордону з Румунією почали збільшуватись. Це пов’язано з зупинкою експорту через морські порти та неготовністю автомобільних пунктів пропускати таку кількість машин. Єдиним автомобільним пунктом пропуску в Чернівецькій області було “Порубне” — черги до нього сягають 30 кілометрів.
  • Пункти пропуску “Дяківці” та “Красноїльськ” розташовані на кордоні з Румунією. У 2015 році їх розпочали будувати в межах грантового проєкту з транскордонного співробітництва.
Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ