Ви здивуєтеся результату: як зробити полірування лобового скла, не заїжджаючи на СТО

Дізнайтеся, як ефективно усунути подряпини на лобовому склі автомобіля за допомогою полірування, не вдаючись до дорогої заміни всієї деталі.

Основні причини появи подряпин:

  • Попадання на скло твердих частинок пилу та бруду з дороги. Особливо небезпечно, якщо вони забиваються під двірники – тоді за кожного руху двірників залишаються нові подряпини.
  • Потрапляння дрібних каменів, які вилітають з-під коліс автомобіля, що йде попереду. Навіть невеликий камінчик, що летить на великій швидкості, може залишити глибоку вм’ятину або подряпину.
  • Використання для миття скла грубих матеріалів на кшталт металевих скребків, жорстких щіток. Це призводить до появи нових подряпин та потертостей.

Багато водіїв цікавляться, чи можна відполірувати лобове скло, щоб відновити прозорість без дорогої заміни.

Полірування має сенс проводити при невеликій кількості неглибоких подряпин. Якщо подряпини глибокі або дуже багато, краще замінити всю деталь.

Для полірування знадобляться: спеціальна шліфувальна машина, фетрове коло, полірувальні пасти, вода, засоби для миття скла.

Спочатку ретельно миємо скло та позначаємо проблемні ділянки маркером. Наносимо полірувальну пасту на коло та обробляємо пошкоджені зони, періодично змочуючи водою. Продовжуємо до видимого покращення.

Для полірування можна використовувати пасту ГОІ, харчову соду або спеціальні склади з оксидом церію або карбідом бору. Працювати потрібно обережно в чистому приміщенні.

Щоб запобігти появі подряпин, важливо регулярно міняти двірники, не використовувати для очищення шибок агресивні скребки. Використання спеціальних захисних покриттів для скла також допоможе зберегти його.

Джерело: Hyser

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ