Іменини 24 січня: кого треба привітати із Днем ангела. Список імен

Українцям нагадали, хто має іменини 24 січня

24 січня 2022 року свої іменини відзначають особи з такими іменами: Федот, Феодосій, Михайло, Степан, Терентій, Федір та Агапій.

Про це пише «ТСН»

Федот.

Походження: грецьке, що означає «Подарунок від Бога».

Риси характеру: Федоту змалку властива імпульсивність, справедливість і емоційність. Природжений лідер, він прагне досконалості у всьому. Ставши дорослим, він залишається імпульсивним і шукає підтримки та кохання. Привертає увагу його здатність ясно мислити у складних ситуаціях.

Феодосії.

Походження: грецьке, що означає «Дар Божий».

Риси характеру: Феодосія росте стриманою та неемоційною дитиною. Будучи дорослим, він працелюбний, має аналітичний склад розуму і часто висловлює цікаві ідеї. Він цінує зізнання на роботі. Шановний православний святий із цим ім’ям – Феодосій Печерський.

Михайло.

Походження: єврейське, що означає «рівний Богові».

Риси характеру: Михайло допитлива та самостійна дитина. У зрілому віці він має загострене почуття прекрасного і часто обирає творчі професії. Хоча він може бути образливим, він не мстивий. Відомий своїм терпінням та впертістю у відносинах.

Степан.

Походження: давньогрецьке, що означає «Корона».

Характер: Степан – непосидюча та енергійна дитина, яка потребує уваги. Ставши дорослим, він залишається врівноваженим, впевненим у собі та успішним у будь-якій професії. Комунікабельний, у нього завжди багато друзів і знайомих.

Терентій.

Походження: візантійське, з латини перекладається як «Вишукане».

Риси характеру: Терентій чутливий до несправедливості і може бути егоїстичним. Ставши дорослим, він може здаватися замкнутим, але залишається щедрим по відношенню до сім’ї та друзів. Маючи оптимізм, гумор і добродушність, він легко ладнає з жінками. Відомий своїм швидким мисленням.

Федір.

Походження: грецьке, що означає «дарований Богом».

Риси характеру: Федір з дитинства впевнений у собі, рішучий і чесний. Небагатослівна людина, він надійний друг. У зрілому віці він ретельно планує своє життя, уникає непотрібних витрат, може бути практичним, але здатним на самопожертву. Схильний до авантюр у юності.

Агапій.

Походження: грецьке, що означає «Той, кого люблять».

Риси характеру: Агапій – слухняна дитина, що відрізняється чесністю та іноді впертістю. Будучи дорослим, він цілеспрямований, практичний, на нього важко вплинути. У відносинах шукає надійну людину і досягає успіху власними зусиллями та впертістю.

Джерело: Hyser

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ