Це знадобиться кожному автомобілісту: як правильно розрахувати витрати пального за кілометражем

Навчіться визначати витрати палива свого автомобіля без бортового комп’ютера та уникайте неприємних сюрпризів на дорозі!

Для кожного автолюбителя знайома ситуація, коли перед поїздкою постає питання: “Скільки палива мені потрібно, щоб безпечно доїхати до місця?”

Передбачити цей момент важливо, щоб уникнути зупинок посеред траси, особливо у віддалених від населених пунктах місцях, де не завжди легко знайти заправку. Більше того, витрата палива є ключовим критерієм при виборі автомобіля, особливо якщо ви прагнете економічної їзди. Наприклад, малолітражні автомобілі з їхніми невеликими двигунами зазвичай економічніші, ніж великі позашляховики або мінівени.

Як визначити витрату палива на 100 км, якщо ваш автомобіль не обладнаний бортовим комп’ютером? Немає проблем. Ось проста інструкція:

  • Їдьте, доки не загориться червона лампочка, що попереджає про низький рівень палива.
  • Заправте повний бак і зафіксуйте показання спідометра.
  • Продовжуйте подорож до наступного загоряння червоної лампочки, знову зафіксуйте показання.
  • Знову заправте машину, записавши всі дані, і приступіть до розрахунку.

Формула для визначення витрати палива: Витрата палива = (Обсяг палива * 100) / Пройдена відстань.

Для кращого розуміння наведемо приклад: якщо ви витратили 25 літрів палива на подолання відстані 280 км, то витрата вашого автомобіля становить 8,9 літра на 100 км.

Однак, якщо ви маєте довгу подорож, варто врахувати, що витрата палива може залежати від різних факторів, таких як стан дороги, пора року, стиль водіння, завантаження автомобіля та використання освітлення.

Тому розраховувати витрату палива за маршрутом з точністю до десяти може бути складно, враховуючи вплив цих факторів.

Читайте також:

Джерело: Hyser

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ