Вазони доведеться викинути на смітник: які кімнатні квіти в жодному разі не можна підгодовувати до весни

Секрети зимового догляду за квітами. Як допомогти вашим рослинам відпочити, підготуватися до весняного пробудження та розцвісти у всій красі!

Досвідчені любителі рослин знають, що взимку турбота про кімнатні квіти потребує особливої ​​уваги.

У цей час багато рослин вступають у період спокою, вимагаючи спеціального догляду, щоб зберегти своє здоров’я та підготуватися до майбутнього періоду активного зростання.

Деякі рослини буквально “засинають” узимку.

Наприклад, глоксинії відпускають свої бульби, листя фуксій стають рідкісними, а пеларгонії, якщо помістити їх у прохолодне місце, переходять у стан спокою, майже не виявляючи ознак життя. Однак не варто турбуватися! З приходом весни та збільшенням температури повітря ці рослини знову прокинуться до життя та почнуть активно розвиватися. Головне – підтримувати кімнату в прохолоді та уникати пересушування землі у горщику.

Пеларгонії також потребують особливого відношення взимку.

Рекомендується провести санітарну обрізку перед перенесенням їх на засклений балкон. До кінця лютого ця рослина проходитиме період відновлення, готуючись до активного зростання наступного сезону.

Квітучим рослинам, які перебувають у стані спокою взимку, не потрібні додаткові підживлення.

Деякі навіть не вимагають регулярного поливу. Важливо надати їм період спокою, щоб вони могли набратися сили перед настанням весни.

Дайте своїм рослинам відпочинок та час на відновлення.

Інтенсивний догляд та увага до них почнуться наприкінці зими або на початку весни, коли дні стануть довшими та збільшиться кількість світла. Рослини дадуть відповідь на поліпшення умов активним зростанням нових пагонів і листя, підтверджуючи свою готовність до нового циклу життя.

Читайте також:

Джерело: Hyser

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ