Досить і на пиріжки, і на борщі, і на частування: як подвоїти врожай квасолі за допомогою простої хитрості

Цей секрет вразить вас своєю ефективністю

Успішне вирощування квасолі включає кілька ключових етапів, починаючи з процесу посадки. Квасоля добре росте в теплих умовах, тому важливо уникати її посадки при температурі нижче 10 градусів, тому що в таких умовах насіння не проросте.

Посадку слід проводити на глибину 15 см, зазвичай у квітні чи травні, ідеалом для оптимального зростання вважається супіщаний ґрунт.

Добриво квасолі має вирішальне значення для отримання здорового врожаю. Рекомендований метод передбачає використання 20 г хлориду калію та 30 г суперфосфату на квадратний метр. Додаткове добриво селітрою може ще більше покращити якість ґрунту та підвищити врожайність.

Квасолі необхідний регулярний і адекватний полив, оскільки вона віддає перевагу волозі. Протягом вегетаційного періоду бажано поливати культуру щонайменше двічі, щоб забезпечити належну гідратацію.

Збирання врожаю слід починати через два тижні після цвітіння з наступним збиранням кожні два дні. Надзвичайно важливо збирати врожай до того, як боби досягнуть повної стиглості, і для досягнення найкращих результатів в отриманні соковитих бобів рекомендується збирати врожай вранці.

Виконання цих кроків та використання правильних методів внесення добрив може допомогти максимізувати успіх вирощування квасолі та досягти рясного врожаю.

Джерело: Hyser

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ