Дуже непогана доплата до сімейного бюджету: хто з українців зможе отримати додаткові 10 тисяч гривень

Стартує важлива програма гуманітарної допомоги в Україні!

В Україні розпочинає свою роботу нова програма гуманітарної допомоги, яка покликана підтримати громадян, які постраждали від наслідків воєнних дій.

Ця ініціатива реалізується за активної співпраці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та міжнародної неурядової організації ACTED.

Проект, який отримав назву “Консорціум Реагування”, отримав підтримку від уряду США через Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Відповідальність за його здійснення лягла на плечі міжнародної організації ACTED в Україні. Мета програми – надати гуманітарну допомогу людям, які перебувають у скрутній ситуації через військові конфлікти.

Проект охоплює широкий спектр заходів, спрямованих на підтримку населення.

Це включає надання продовольчої допомоги, підтримку у відновленні житла, стимулювання економічного відновлення, забезпечення водопостачання, санітарії та засобів гігієни.

Особлива увага приділяється тим, хто мешкає на деокупованих, прифронтових та стабільних територіях України, а також на тимчасово окупованих. Це важливий крок для надання допомоги тим, хто відчуває на собі тяжкість наслідків воєнних дій.

У рамках програми передбачено також багатоцільову грошову допомогу. Громадянам надаватиметься 3600 гривень на місяць на кожну особу, і ця сума виплачуватиметься одноразовим платежем у розмірі 10 800 гривень, щоб забезпечити покриття тримісячних потреб людей, які опинилися у скрутній ситуації через військові конфлікти.

Програма запланована на реалізацію до кінця поточного року та активно діятиме в ряді областей України, включаючи Чернівецьку, Чернігівську, Черкаську, Донецьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Кіровоградську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Вінницьку, Волинську, Запорізьку, Закарпатську та Житомирську.

Це крок до надання конкретної та відчутної допомоги тим, хто потребує підтримки у складних умовах післявоєнної реабілітації.

Джерело: Hyser

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ