Адже все дуже просто: названо добриво, завдяки якому помідори виростуть м’ясистими та великими.

Бажаєте отримати багатий урожай помідорів на дачі? Дізнайтеся, як правильно підготувати ґрунт до посадки в нашій докладній інструкції!

Для успішного вирощування помідорів на дачній ділянці важливо заздалегідь підготувати ґрунт.

Досвідчені садівники давно зрозуміли, що восени найкращий час для цього. Чому? Тому що до настання зими потрібно встигнути внести всі необхідні добрива, щоб грунт був насиченим і готовим до сівби.

Першим кроком буде розподіл добрив по всій площі майбутнього грядки чи теплиці.

Для цього можна використовувати торф, перегній чи компост. Головне – рівномірно розподілити добрива, щоб кожна рослина отримала необхідні живильні елементи.

Після цього переходимо до другого етапу підготовки ґрунту.

Нам знадобиться спеціальна суміш, яка збагатить ґрунт додатковими поживними речовинами. Для її приготування змішуємо суперфосфат, калімагнезію та доломітове борошно. Цю суміш рекомендується розподілити на поверхні ґрунту у співвідношенні приблизно половина склянки суперфосфату та калімагнезії, а також дві склянки доломітового борошна на квадратний метр ґрунту.

Нарешті завершуємо підготовку ґрунту третім етапом, який полягає у внесенні препарату “Байкал М1”.

Цей препарат, розведений у воді, допоможе відновити баланс поживних речовин у ґрунті. Поливаємо розчином ґрунт на грядці або в теплиці.

Таким чином, слідуючи цим крокам, ми забезпечимо нашим помідорам оптимальні умови для зростання та розвитку, що зрештою призведе до багатого врожаю.

Джерело: Hyser

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ