Все зміниться з 1 березня: хто з переселенців отримуватиме виплати. Повний список

Український уряд оголошує про продовження фінансової підтримки для переселенців до березня 2024 року та запровадження нових правил для визначення категорій, які мають право на допомогу.

Уряд України ухвалив рішення про продовження фінансової підтримки для всіх українських переселенців до 1 березня 2024 року.

Це означає, що люди, змушені залишити свої будинки через конфлікти та лиха, продовжать отримувати необхідну допомогу ще на деякий час. Проте, починаючи з березня, критерії отримання цієї допомоги зміняться.

Прем’єр-міністр країни оголосив, що з 1 березня буде запроваджено нові, більш справедливі правила, які визначають, хто з переселенців має право на фінансову допомогу.

Згідно з цими правилами, допомога буде продовжена на додаткові шість місяців для певних категорій переселенців.

Ці категорії включають пенсіонерів, людей з інвалідністю 1 або 2 групи, а також дітей, які є інвалідами, сиротами або позбавлені батьківського піклування, а також інші вразливі категорії населення. Таким чином, держава продовжить фінансово підтримувати більш ніж 1,5 мільйона внутрішніх переселенців.

Подробиці про зміни в умовах та критеріях допомоги будуть надані пізніше Міністерством соціальної політики.

Це дозволить уточнити, яким чином нові правила вплинуть на отримання допомоги кожній із уразливих груп та які умови стануть обов’язковими для підтримки після березня 2024 року.

Джерело: Hyser

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ