Це дуже важливий сигнал: що означає, коли кішка про вас треться і що вона хоче сказати

Багато власників кішок навіть не замислювалися про це

Кішки з різних причин труться об ноги чи інші частини тіла свого господаря, проливаючи світло на складні способи спілкування цих загадкових істот із людьми.

Маркування території.

Всупереч поширеній думці, що кішки труться за своїх господарів на знак кохання, основна причина — помітити територію. На голові і тілі кішок є спеціальні залози, що виділяють феромони, що несуть інформацію про індивідуальний запах кішки.

Тріючись про свого господаря, кішки залишають свій унікальний запах, що позначає приналежність та відлякує інших кішок. Така поведінка свідчить, що власник є частиною території кішки.

Вираз прихильності.

Кішки – соціальні тварини, які виражають свою прихильність і довіру у вигляді різних форм спілкування. Коли кішка треться об іншу кішку чи людину, це висловлює дружелюбність та прихильність. Така поведінка служить для кішки способом продемонструвати свою позитивну прихильність до господаря, вимагаючи натомість уваги та ласки.

Механізм заспокоєння.

Кішки – чутливі істоти, які можуть відчувати стрес або страх через такі фактори, як шум, нове оточення, інші тварини чи люди. Коли кішка тереться про свого господаря, вона шукає підтримки та втіхи.

Подібним чином кішка висловлює потребу в комфорті та встановлює заспокійливий зв’язок зі своїм господарем.

Власникам кішок важливо розпізнавати та цінувати ці сигнали спілкування з боку своїх котячих товаришів. Розуміння причин такої поведінки допомагає зміцнити зв’язок між кішками та їх власниками, сприяючи позитивним та підтримуючим відносинам.

Джерело: Hyser

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ