Допомога для тих, хто повертається до України з-за кордону: кому призначать і що треба знати

Україна розширює допомогу переселенцям. Нові умови та можливості для тих, хто повертається додому після перебування за кордоном!

В Україні було розширено програму допомоги для переселенців та шукачів притулку, які повертаються на батьківщину після перебування за кордоном.

Про це повідомляє OBOZ.UA.

Це рішення було ухвалене Кабінетом Міністрів України з метою забезпечити додаткову підтримку сім’ям, які можуть опинитися у скрутній ситуації. Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило, що кошти виділятимуться сім’ям, де є непрацюючі члени, позбавлені стабільного джерела доходу.

Відповідно до постанови, допомога надаватиметься протягом шести місяців, проте з певними умовами. Підтримку зможуть отримувати:

  • сім’ї, які повернулися до України після перебування за кордоном тривалий час (понад 90 днів), навіть якщо серед них є працездатні непрацюючі члени, які раніше не сплачували єдиний соціальний внесок (ЄСВ);
  • сім’ї внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які через вимушений переїзд або не працювали, або не вносили ЄСВ.

Уточнення умов показує, що допомога надаватиметься спільно з заходами щодо стимулювання працевлаштування.

Наприклад, після двох місяців отримання фінансової допомоги, непрацюючі працездатні одержувачі повинні або знайти роботу, або зареєструватись у Державному центрі зайнятості. Ці заходи покликані забезпечити не лише тимчасову фінансову підтримку, а й активне залучення людей до процесу пошуку іноземних джерел доходу.

Джерело: Hyser

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ