Тепер одружитися можна буде прямо у “Дії”: як зробити електронне весілля і що потрібно знати

Тепер можна одружуватися навіть не виходячи з дому

Незабаром у додатку «Дія» з’явиться інноваційна функція, яка дає змогу укладати шлюби за допомогою відеодзвінка. Про це на телемарафоні повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Про це пише “pravda”.

Нова опція покликана забезпечити зручність, особливо для військовослужбовців, дозволяючи їм одружуватися.

“Можна буде просто одружитися з “Дією” за допомогою відео. Це буде дуже технологічно”, – розповідає Федоров в ефірі телемарафону.

Федоров підкреслив, що цей процес буде безпечним і включатиме кілька етапів перевірки. Очікується, що впровадження шлюбів з відеодзвінка стане технологічним досягненням у додатку «Дія», що пропонує унікальний та цікавий досвід.

“Я не робитиму спойлер, але там буде багато цікавих елементів цього процесу. І це також буде унікально для всього світу”, – сказав міністр.

Це нововведення узгоджується із зобов’язанням міністерства використовувати технології для покращення державних послуг та створення рішень, адаптованих до потреб населення.

Впровадження шлюбів за відеодзвінком у застосунку “Дія” являє собою далекоглядний підхід до використання цифрових технологій для державних послуг.

Ця інноваційна функція не тільки вирішує практичні завдання, особливо для військовослужбовців, а й демонструє прихильність України використанню передових рішень у сфері управління.

Включаючи безпечні процеси перевірки та унікальні елементи в процес укладення шлюбу, ця ініціатива спрямована на встановлення нових стандартів для державних онлайн-послуг, що робить це визначною подією для країни.

Джерело: Hyser

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ