Канадська компанія Deep Trekker представила мініатюрного підводного робота Photon

Компанія Deep Trekker, відома своїм досвідом у галузі підводної робототехніки, нещодавно представила свою останню інновацію – модель Photon. Цей новий дистанційно керований апарат (ROV) спеціально розроблений для виконання завдань підводної зйомки. Завдяки своїм компактним розмірам – 481 мм у довжину, 333 мм у ширину і 228 мм у висоту – Photon є значним досягненням у технології підводної розвідки.

WordPressDashboard

© Deep Trekker

Однією з визначних особливостей ROV Photon є його портативність. Його можна легко упакувати в кейс Pelican разом з необхідними аксесуарами, такими як батарея, водонепроникний джойстик і 150-метровий кабель, який забезпечує зв’язок з оператором на поверхні. Такий рівень портативності особливо корисний для польових операцій, дозволяючи користувачам з легкістю транспортувати ROV в різні місця.

Вагою 11,6 кг, Photon призначений для надійної підводної розвідки, здатний занурюватися на глибину до 120 метрів. Це робить його придатним для широкого спектру застосувань, включаючи морські дослідження, інспекцію інфраструктури та пошуково-рятувальні операції.

Маневровість апарату – ще одна його особливість. Він оснащений шістьма магнітними тяговими двигунами, які забезпечують безперешкодний рух у будь-якому напрямку під водою. Цей високий рівень маневровості в поєднанні з максимальною швидкістю близько 2,5 вузлів дозволяє користувачам ефективно орієнтуватися в складному підводному середовищі.

На додаток до своєї мобільності, Photon ROV може похвалитися інтегрованою 4K-камерою, доповненою світлодіодним освітленням. Таке налаштування камери дозволяє отримувати підводні зображення з високою роздільною здатністю, забезпечуючи цінні візуальні дані для різних цілей. Відео з камери в реальному часі можна переглядати безпосередньо на семидюймовому екрані консолі, пропонуючи операторам розуміння підводних умов у реальному часі.

Представлення компанією Deep Trekker моделі Photon є свідченням її прагнення до розвитку технологій підводної розвідки. Поєднання компактних розмірів, портативності, можливості занурення, маневровості та високоякісних зображень робить ROV Photon універсальним інструментом для професіоналів у різних підводних галузях.

Джерело: Cikavosti

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ