Apple розробляє складні прототипи iPhone у формі розкладачки та складний 8-дюймовий iPad

Компанія Apple наполегливо працює над дизайном складних iPhone, згідно з новим звітом видання The Information. Видання пише, що Apple почала досліджувати складні iPhone ще у 2018 році, і наразі має щонайменше два активних прототипи моделей, які складаються, як розкладачка.

Новий складаний iPhone описується як такий, що перебуває на ранній стадії розробки, тому не варто очікувати його запуску найближчим часом. Apple також розробляє складаний iPad більшого форм-фактору, зіткнувшись з проблемами з проєктом складного iPhone, згідно з доповіддю.

Кажуть, що Apple нещодавно обговорювала з виробниками в Азії замовлення на комплектуючі для складного iPhone двох різних розмірів. Проте The Information попереджає, що проєкт може бути скасований, якщо кінцевий продукт не відповідатиме стандартам дизайну Apple.

У звіті стверджується, що команда промислового дизайну Apple хотіла створити пристрій, вдвічі тонший за нинішні моделі iPhone, щоб у складеному стані він не був надто товстим. Вони також досліджували можливість додавання екранів, спрямованих назовні, щоб їх можна було бачити, коли пристрій закритий. Однак практичні реалії таких компонентів, як батареї та дисплеї, ускладнили інженерам досягнення цих високих цілей.

За інформацією видання, Apple призупинила проєкт складного iPhone приблизно у 2020 році і натомість зосередилася на створенні iPad, що складається всередину, розміром приблизно як iPad mini. Цей пристрій матиме приблизно восьмидюймовий екран. Складаний iPad має менш жорсткі вимоги до міцності порівняно з телефонним форм-фактором. Крім того, iPad може бути товстішим, оскільки його не передбачається носити в кишенях.

Кажуть, що Apple працює над тим, як зменшити складку посередині дисплея, яка з’являється після багаторазового складання. Компанія хоче, щоб пристрій лежав абсолютно рівно, дозволяючи користувачам взаємодіяти з екраном і вільно малювати на ньому за допомогою таких аксесуарів, як Apple Pencil.

Невідомо, чи вдалося Apple вирішити ці проблеми. Принаймні для iPhone 16 і 17 не варто очікувати, що Apple випустить складаний екран. Кілька років тому в Apple говорили, що планують випустити складаний планшет у 2025 році, але, схоже, цей термін було відсунуто.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ