Apple повністю змінить iPhone з випуском 16 серії

Продовжують з’являтися нові цікаві подробиці про серію iPhone 16. На додаток до раніше витоку інформації про оновлення дизайну та акумулятора, Apple, схоже, готова зробити фурор з покращенням штучного інтелекту. Чутки припускають, що в iOS 18 дебютує набір функцій на основі ШІ для лінійки iPhone 16. Якщо це правда, то продуктивність повинна бути вражаючою завдяки передовому нейронному двигуну Neural Engine, який, як повідомляється, буде включений в ці нові пристрої.

iPhone 16 запропонує надшвидку роботу штучного інтелекту завдяки новому нейронному двигуну

Процесори Apple серій A і M незмінно демонструють високу продуктивність. Нещодавні заяви свідчать про те, що майбутні A18 і M3 піднімуть планку ще вище завдяки значним досягненням у сфері штучного інтелекту. Це означає, що існуючі функції ШІ працюватимуть швидше, з’являться нові функціональні можливості на всіх пристроях Apple, а користувацький інтерфейс стане більш плавним і зручним.

Нейронний движок Apple Neural Engine, ядро користувацької обробки штучного інтелекту, зазнає значних удосконалень. Ці вдосконалення забезпечать роботу ще більш вимогливих додатків зі штучним інтелектом на iPhone 16 та інших пристроях Apple. Очікується більш плавна робота розпізнавання обличчя, Siri, доповненої реальності та функцій камери, керованої ШІ.

Штучний інтелект швидко стає ключовою функцією на ринку смартфонів. Samsung, наприклад, побудувала всю свою стратегію продажів серії S24 на Galaxy AI, підкреслюючи його можливості, що виходять за рамки стандартних телефонів. Китайські виробники наслідують цей приклад, чинячи тиск на Apple з метою впровадження інновацій у цій сфері.

У нашому вступі ми зазначали, що цього року Apple, схоже, робить значні зміни. Відхід від звичного підходу компанії. Зазвичай Apple уникає радикальних змін і не поспішає впроваджувати передові технології, такі як штучний інтелект, так рано. З огляду на це, а також на те, що ми маємо лише непідтверджені заяви, цілком можливо, що майбутній iPhone не буде таким вже й особливим. Однак, якщо чутки підтвердяться, це може стати найдраматичнішою зміною в історії iPhone.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ