Samsung стала першою компанією, яка отримала замовлення на виробництво 2нм чипів

Samsung досягла важливої угоди з Preferred Networks (PFN). Перехід японської компанії від TSMC до Samsung здивував усіх, і ще невідомо, чим ця зміна обернеться в майбутньому. Угода між двома компаніями являє собою щось важливе. На даний момент виробляються чіпи з 3-нм технологічним процесом і вже зроблені перші кроки переходу на 2-нм технологічний процес.

Samsung розпочинає підготовку до виробництва перших 2-нм чіпів

Preferred Networks – одна з відомих компаній у сфері штучного інтелекту. Зараз ця компанія готується до випуску перших 2 нм мікросхем ШІ, уклавши угоду з Samsung. Продуктивність 2-нм технології виробництва Samsung поки що не відома. Але ми знаємо, що південнокорейська компанія з кожним роком все більше і більше вдосконалюється. Невідомо, чому PFN перейшла від TSMC до Samsung. Можливо, Samsung прийшов до PFN з дешевою ціновою пропозицією у виробництві чіпів.

Samsung зазвичай відстає від TSMC з точки зору продуктивності та ефективності. Компанія буде прагнути до успішного впровадження техніки 2-нм технології GAA (Gate-All-Around) і отримає бажаний результат. Ми очікуємо на подальші вдосконалення Exynos SOC, що використовуються в смартфонах. Також з нетерпінням чекаємо результатів продуктивності наступного Exynos 2500. Як і Exynos 2400, Exynos 2500 матиме 10-ядерну структуру. Також, за чутками, в Exynos 2500 буде ядро Cortex-X5 від ARM.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ