Google може заблокувати розробку Google Camera Ports

Google представила першу попередню версію Android 15 для розробників, і, незважаючи на те, що це початковий реліз Android 15, він приніс кілька інтригуючих функцій. Однак пристрої серії Pixel 5 не отримали оновлення до Android 15. Оскільки пристрої Pixel 5 більше не матимуть офіційної програмної підтримки, перенесення програми GCam на інші пристрої Android може бути неможливим. Найстаріші пристрої Pixel, які отримали оновлення до Android 15, належать до серії Pixel 6, і ці пристрої постачаються з чипсетом Tensor, власним чипсетом Google.

Наразі Google не підтримує Pixel на процесорі Snapdragon

Google представила Pixel 5 у 2020 році, а підтримка оновлень програмного забезпечення офіційно припинилася у 2024 році. Pixel 5 є унікальним телефоном, оскільки він оснащений найновішим чипсетом Snapdragon, який пропонує Google. Сучасні пристрої Google, Pixel 6 і новіші, оснащені спеціальним процесором Tensor.

З появою власного чипсета Google тепер має повний контроль над процесором, чого не було у випадку з чипсетами Snapdragon. Google може вимагати, щоб ексклюзивні функції Pixel працювали лише з процесором Tensor, що потенційно ускладнює використання/перенесення функцій Pixel на інші пристрої.

Крім того, з Google Camera може бути вилучена підтримка Qualcomm DSP, яка необхідна для обробки зображень на чіпсетах Qualcomm. Це означає, що навіть якщо додаток GCam буде перенесено на інші пристрої, час обробки зображень може значно збільшитися, що зробить порти GCam застарілими.

Ми не стверджуємо, що все це станеться, але тепер це можливо, враховуючи, що Google більше офіційно не підтримує жодного пристрою на базі Snapdragon. Однак є більша проблема, і це низька продуктивність чіпсетів Tensor.

WordPressDashboard

Хоча Google створює власний набір мікросхем з 2021 року, процесори Tensor все ще стикаються зі значними проблемами з потужністю та ефективністю. Навіть сучасні найсучасніші процесори Tensor забезпечують продуктивність, подібну до флагманських процесорів Qualcomm, представлених близько трьох років тому. Сучасні смартфони мають чудовий час автономної роботи та потужну обчислювальну потужність, тому Google повинен або знову використовувати чіпсети Snapdragon, або Tensor повинен досягти значного прогресу.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ