Інженери MIT розробили «універсальний захист від підробки»

Криптографічна мітка дешевша і надійніша за RFID, вважають дослідники. Про розробку повідомляє прес-служба інституту.

WordPressDashboard

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) винайшли криптографічну мітку для захисту від підробок, яка в кілька разів менша і значно дешевша за традиційний спосіб ідентифікації — RFID. Крім того, терагерцеву мітку не можна перенести зі справжнього предмета на підробку.

Інженери змішують мікроскопічні частинки металу із клеєм, який прикріплює мітку до об’єкта. Для ідентифікації вчені використовують терагерцеві хвилі. Сканер виявляє та запам’ятовує унікальний візерунок, який частинки утворюють на поверхні предмета. Подібно до відбитка пальця, малюнок клею неможливо навмисно повторити.

WordPressDashboard

Ілюстрація зміни сигналу під час спроби перенести мітку на інший предмет. Зображення: MIT News

Інженери створили світлову наклейку для захисту від несанкціонованого доступу розміром близько 4 мм2. Вони також розробили модель машинного навчання, яка допомагає виявляти несанкціонований доступ шляхом ідентифікації схожих відбитків із точністю понад 99 %.

Оскільки виробництво терагерцової мітки дешеве, її можна впровадити у різноманітні виробничі та торгові ланцюжки. А крихітний розмір дозволяє мітці прикріплюватися до предметів, надто маленьких для традиційних RFID, наприклад, до медичних пристроїв.

Джерело: Cikavosti

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ