Додаток Google Pay закривається в США в червні

У нещодавньому оновленні компанія Google оголосила, що окремий додаток Google Pay буде припинено в США 4 червня 2024 року в рамках стратегії консолідації своїх платіжних сервісів. Цей крок має на меті впорядкувати платіжні пропозиції Google, зосередившись на Google Wallet, який набув значної популярності порівняно з Google Pay, маючи в п’ять разів більшу базу користувачів у 180 країнах.

GPay залишиться в Сінгапурі та Індії

Google Pay, попри поступове припинення роботи як окремого додатку в США, продовжить працювати в Сінгапурі та Індії, задовольняючи специфічні вимоги цих ринків. Google підкреслює, що це рішення продиктоване бажанням спростити свої платіжні системи як для користувачів, так і для розробників.

Незважаючи на припинення роботи додатку Google Pay, його сервіси не зникнуть повністю. Користувачі в США і надалі матимуть доступ до основних функцій Google Pay, таких як управління платежами та розрахунки в магазинах, через Google Wallet. Однак можливість здійснювати пірингові (P2P) платежі, керувати своїм балансом безпосередньо в додатку, а також знаходити пропозиції та акції буде вилучена. Google пропонує використовувати функцію угод, доступну в Пошуку Google, як альтернативу для пошуку пропозицій та угод після закриття сервісу.

Для тих, хто турбується про свій баланс в Google Pay, після 4 червня 2024 року можна буде переказати кошти на банківський рахунок через сайт Google Pay.

Цей крок знаменує собою чергову главу в еволюції платіжної екосистеми Google, яка розпочалася з Google Wallet у 2011 році і зазнала різних трансформацій із запровадженням Android Pay у 2015 році та злиттям цих сервісів у Google Pay у 2018 році. Тепер, коли Google Wallet отримав пріоритет, він пропонує ширший спектр функцій, окрім платежів, включаючи зберігання проїзних квитків, посвідчень особи, водійських прав і навіть віртуальних ключів від автомобіля, використовуючи новітні технології, такі як надширокосмуговий зв’язок (UWB) для покращення інтероперабельності.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ