Vivo Pad 3 Pro запропонує 3K РК-панель на базі процесора Dimensity 9300 і конфігурацію 16 ГБ + 512 ГБ

Нещодавній витік від відомого інформатора @Digital Chat Station розкрив ключові характеристики майбутнього планшета Vivo Pad 3 Pro, що дає уявлення про потенційні можливості пристрою.

Специфікації за чутками:

Згідно з витоком інформації, vivo Pad 3 Pro буде оснащений процесором Dimensity 9300, який забезпечить користувачам високу продуктивність. Цей процесор створений за 4-нм техпроцесом TSMC нового покоління і може похвалитися 22,7 млрд транзисторів. Завдяки архітектурі процесора, що складається з 1 × 3,25 ГГц Cortex-X4 + 3 × 2,85 ГГц Cortex-X4 + 4 × 2.0 ГГц A720, Dimensity 9300 обіцяє покращену продуктивність з 15-відсотковим приростом продуктивності порівняно з попередником, Dimensity 9200. Крім того, планшет буде оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ пам’яті для зберігання даних, що задовольнить потреби користувачів у багатозадачності та зберіганні інформації.

WordPressDashboard

Що стосується дисплея, vivo Pad 3 Pro буде оснащений 12,95-дюймовим 3K РК-екраном з роздільною здатністю 3096 x 2064, що забезпечує користувачам чіткий і захоплюючий перегляд. Крім того, пристрій буде оснащений двома камерами, включаючи 8-мегапіксельну фронтальну камеру і 13-мегапіксельну камеру на задній панелі.

Однією з визначних особливостей vivo Pad 3 Pro є підтримка зарядки потужністю 80 Вт, що дозволяє користувачам швидко заряджати свій пристрій. Очікується, що ця технологія швидкої зарядки забезпечить додаткову зручність для користувачів, які значною мірою покладаються на свої планшети для роботи та розваг.

Попередній витік DCS припускає, що vivo Pad 3 буде працювати на процесорі SM8635, який, ймовірно, буде називатися Snapdragon 8s Gen 3. Цей процесор, також побудований на 4-нм техпроцесі TSMC, вказує на те, що vivo прагне запропонувати кілька варіантів, щоб задовольнити різні уподобання та вимоги користувачів.

Хоча vivo офіційно не оголосила дату виходу цих нових планшетів, витік специфікацій викликав значний ажіотаж серед людей, які чекали на їх появу. Завдяки потужним процесорам, дисплеям з високою роздільною здатністю та можливостям швидкої зарядки, vivo Pad 3 Pro та Pad 3 готові запропонувати користувачам захоплюючий досвід.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ