Додаток Samsung Try Galaxy тепер дозволяє будь-якому користувачеві Android і iOS випробувати ШІ Galaxy

Компанія Samsung оновила свій веб-додаток Try Galaxy, щоб користувачі могли випробувати функції штучного інтелекту Galaxy, навіть якщо у них немає телефону Galaxy. Сюди входять такі функції, як Live Translate, яка перекладає розмови в режимі реального часу, Chat Assist, яка допомагає користувачам покращити тон своїх повідомлень, і Note Assist, яка автоматично генерує резюме нотаток.

Досліджуйте Galaxy AI: віртуальний практичний досвід

Раніше додаток Try Galaxy був доступний лише для iOS і мав на меті залучити користувачів iPhone до переходу на Android. Тепер додаток доступний як для Android, так і для iOS, що дозволяє користувачам випробувати функції серії Galaxy S24 і One UI 6.1, перш ніж купувати новий телефон.

Досвід Try Galaxy імітує зовнішній вигляд головного екрана Galaxy S24 і включає навчальні посібники та інтерактивний вміст, щоб допомогти користувачам навчитися користуватися новими функціями. Є також розбивка віджетів основних функцій ШІ, таких як Live Translate, Note Assist, Chat Assist, Photo Assist і Circle to Search with Google.

WordPressDashboard

Live Translate дозволяє користувачам спілкуватися різними мовами за допомогою перекладу телефонних дзвінків і тексту в реальному часі. Note Assist допомагає користувачам упорядковувати свої нотатки, автоматично генеруючи підсумки та форматуючи текст. Chat Assist допомагає користувачам покращити тон своїх повідомлень, щоб вони звучали більш професійно або невимушено залежно від ситуації. Photo Assist надає інструменти для редагування фотографій, наприклад видалення об’єктів, зміни розміру зображень і стирання відображень. Коло для пошуку з Google дозволяє користувачам шукати будь-що на екрані, обводячи навколо нього коло.

Окрім функцій штучного інтелекту , програма також демонструє розширені інструменти камери серії Galaxy S24, включаючи Nightography Zoom для чітких фотографій вночі, Super Steady для запису відео рухомих об’єктів і режим Portrait для вражаючих портретів і селфі. Користувачі також можуть ознайомитися з новими темами Galaxy і художніми шпалерами, а також дізнатися про такі функції, як підключення кількох пристроїв, обмін файлами та відстеження даних про здоров’я.

Програма Try Galaxy доступна 20 мовами, і її можна отримати, відвідавши trygalaxy.com або відсканувавши QR-код. Програма сумісна зі смартфонами з ОС Android з останньою версією Chrome і iOS 14 або новішої версії в Safari.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ