“Рада, що нарешті зробила”: Дімопулос показалася на лікарняному ліжку після операції

Колишня співачка, блогерка Санта Дімопулос перенесла планове хірургічне втручання. Причиною був діастаз – розходження м’язів живота – який вже давно завдавав жінці дискомфорту.

36-річна Санта в соцмережах показалася після операції, яку провели у Швейцарії, та розповіла, як почувається. Зі слів блогерки, їй дошкуляє біль, а комунікувати з цього приводу з медсестрами їй непросто, оскільки вони франкомовні.

“Рухатися поки не хочеться, сміятися теж”, – поділилася Дімопулос, яка попросила хірурга заразом прибрати їй шрам на губі, який лишився в неї після невдалого катання на лижах багато років тому.

Як розказала Дімопулос у Telegram, хірурга для пластики діастазу вона вибирала дуже прискіпливо та спинила вибір на лікареві, результати чиєї роботи бачила на власні очі та навіть мацала.

“Рада, що нарешті зробила це, бо діастаз у мене був у районі пупа, дискомфортний. Коли я торкалася, пальці впадали туди. І скільки ти не качай прес, скільки не роби вправ, нічого не помагало. Плюс якісь вправи навіть протипоказані з діастазом. Я зробила мініабдоміно(пластику), трохи прибрала зайвої шкіри, і цікаво, як воно все вийде”, – зізналася вона.

Що до подальшої реабілітації, то Санта отримала від хірурга настанову: “ходити наче ти королева, повільно-повільно” та в жодному разі нічого не піднімати.

Як відомо, в майбутньому Дімопулос, яка виховує сина Даніеля від шоумена Андрія Джеджули та доньку Софію від нинішнього чоловіка Ігоря Кучеренка, планує народити ще принаймні одну дитину.

Джерело: Таблоїд Pravda

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ