Гуманоїдний робот в Саудівській Аравії непристойно торкнувся жінки

В Саудівській Аравії стався курйозний випадок з гуманоїдним роботом-чоловіком, який намагався торкнутись репортерки.

Робототехнічна компанія QSS представила свого першого людиноподібного робота на виставці в Саудівській Аравії. Демонстрація людиноподібного робота пішла не за планом. У якийсь момент стався курйозний інцидент, коли робот непристойно доторкнувся до репортера, що стояв поруч. Відео з несподіваною поведінкою робота було викладено в мережу.

На виставці робототехніки DeepFest в Ер-Ріяді компанія QSS представила свого людиноподібного робота на ім’я Мохамед. Він виглядає як людина, носить традиційний саудівський одяг і розмовляє двома мовами – арабською та англійською.

Робот мав висвітлювати досягнення Саудівської Аравії в галузі штучного інтелекту, але запам’ятався курйозним інцидентом, коли він спробував доторкнутися до жінки. На відео видно, як репортер Al Arabiya Рава Кассем стоїть поруч з людиноподібним роботом, а той рухає рукою до нижньої частини її спини. Кассем реагує на це і піднімає руку вгору, щоб зупинити дії робота.

Користувачі соціальних мереж реагують на інцидент і вважають, що Мохаммед зробив непристойний рух у бік журналістки.

Після того, як інцидент набув розголосу, саудівська компанія QSS відреагувала на курйозний випадок з роботом. Компанія пояснила, що робот був автономним і не контролювався людиною. Згідно з повідомленням QSS, під час презентації співробітники компанії проінформували аудиторію про те, що вони повинні дотримуватися безпечної відстані від робота.

https://www.youtube.com/embed/ph80yauV3TQ

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ