Нові функції для Android – Google анонсував майбутні зміни

Щорічна виставка мобільних технологій MWC, що цього року проходила у Барселоні, традиційно стала великою демонстрацією досягнень, які досягли тисячі розробників за минулий рік. Окрім новітніх гаджетів та концептів майбутнього були анонсовані інновації, які не потрібно буде купляти додатково – власники Android дізналися про нові можливості системи.

WordPressDashboard

Інтенсивний розвиток інструментів штучного інтелекту спонукає розробників не відставати від технологій та скорочувати інтервали оновлення програмного забезпечення. Це стосується не лише мобільних технологій, а й, наприклад, галузі азартних розваг, яка охоче підхоплює подібні інновації. Все сьогодні українські казино пропонують новий рівень взаємодії з гравцями, навіть якщо вони обирають грати у слоти без депозиту.

Нововведення в ОС Android спрямовані на те, щоб зробити користування смартфоном більше безпечним, зручним та корисним. Реалізована ідея в тому числі і завдяки додаванню помічників на базі ШІ. Частина функцій може бути вже доступна для використання: але деякі знаходяться лише на стадії анонсу.

Наприклад, штучний інтелект відтепер допомагатиме у роботі з великим обсягом інформації, допомагаючи виділяти ключові тези, а окремий інструмент TalkBack навчився розуміти зображення та описувати його.

WordPressDashboard

Загалом практично всі нові функції спрямовані на те, щоб вивести рівень взаємодії зі смартфоном на новий рівень:

  Головне оновлення операційно системи від Google заплановано на осінь 2024 року.

  Очікується, що нова версія Android стане дійсно революційною та буде максимально наповнена інструментами штучного інтелекту, а власне розробники обіцяють ексклюзивні функції, яких не буде у конкурентів.

  Джерело: Cikavosti

  Категорія: Суспільство
  Сторожинець.info
  МЕНЮ

  КОНТАКТИ